Přihlášení

Často se ptáte

Můžu svůj e-shop/značku připojit na FlexDog?

Ano, ale musíte projít schválením od našeho týmu. Pokud se chcete stát FlexDog partnerem, prosím, kontaktujte nás.

Jsou produkty na FlexDogu pravé?

Naši partneři jsou ověřené obchody a na jejich výběru si dáváme opravdu záležet. Za pravost konkrétní produktu vždy odpovídá konkrétní prodejce. Pokud máte pochybnost o pravosti jeho zboží, dejte nám prosím vědět. Případně kontaktujte přímo prodejce, aby vám pravost zboží dokázal.

Proč se registrovat na FlexDogu?

S registrací a vytvořením profilu získáváte výhody a funkce, které nepřihlášený uživatel nemá. Je to např. možnost soutěžit o tenisky a oblečení zdarma v našich giveaways, ale i další výhody. Nastavte si jednoduše upozornění na změnu ceny produktu nebo jeho doskladnění. Vytvářejte si vlastní kolekce a seznamy produktů podle oblíbenosti nebo prokrastinujte u hodnocení tenisek ve Sneaker Seeker. Toto a spousta dalších výhod je tu pouze pro ty, kteří mají vlastní profil.

Co je resell a kdo jsou resell partneři?

Resell je označení pro přeprodej limitovaných tenisek a oblečení. Cena v resellu je většinou vyšší, než původní maloobchodní cena produktu. Důvodem je, že jde o velmi limitované a žádané produkty, kde poptávka výrazně převyšuje nabídku na trhu. Resell partneři jsou obchody, které se na tento přeprodej produktů specializují. Často mají produkty, které v ten moment nikde jinde neseženete.

Je resell to stejné jako second-hand?

Ne, není. Resell je sice sekundární trh, kde se produkty přeprodávájí, ale narozdíl od secondhandů jsou produkty z resell obchodů nenošené a zabalené v původním obalu.

Za jak dlouho mi tenisky/oblečení přijde?

Doba doručení vždy záleží na konkrétním partnerovi, u kterého svůj nákup dokončíte. Pro konkrétní doručení, prosím, kontaktujte jeho zákaznickou podporu. Rádi vám sdělí, za jak dlouho bude produkt u vás doma.

Mohu prapagovat své produkty na FlexDogu?

Jde o tenisky, módu nebo jiný flex? Pokud ano, určitě se na tom můžeme domluvit. K propagaci lze využít náš web nebo sociální sítě. Kontaktujte nás na [email protected]

Mohu pracovat pro FlexDog?

Čas od času hledáme nové kolegy. A vždycky hledáme někoho, komu je náš projekt blízký. Pokud pro nás chceš pracovat, sleduje náš profil na LinkedIn nebo nám napiš na [email protected] a řekni nám, co pro nás chceš dělat.

Co když tenisky/oblečení, které hledám, nejsou na FlexDogu?

Může se to stát. Produkty jsou vyprodané, nebo jsme je zatím neobjevili. Máš pro nás tip na novou značku? Pošli nám ho na [email protected]

Jakou velikost tenisek si mám vybrat?

S výběrem velikostí pomohou naše velikostní tabulky. Případně zkuste zákaznickou podporu konkrétního partnera, který bude mít s výběrem velikosti zkušenost.

Co mám dělat, když je moje velikost vyprodaná?

Nejjednodušší bude nastavit si upozornění na doskladnění. Přímo na detailu vybraného produktu lze kliknout na ikonku zvonečku a upozornění jednoduše nastavit. Jakmile bude produkt znovu skladem, pošlememe ti upozornění.