Je FlexDog obchod?

FlexDog je vyhledávač a katalog tenisek. Propojujeme obchody z celého světa tak, abychom zákazníkovi co nejvíce zjednodušili cestu k jeho vysněnému páru tenisek a bot ve vybrané velikosti. Aktuálně u nás najdete tenisky těchto značek.

S kým spolupracujete?

Na výběru obchodních partnerů si dáváme záležet. Všechny obchody, které na FlexDogu najdete, jsou pečlivě vybrané a ověřené naším týmem. Zaměřujeme se na obchody se zajímavou nabídkou tenisek a dobrým servisem. Spolupracujeme jak s globálními hráči, tak malými lokálními eshopy.

Jak nakoupit na FlexDog?

Nejsme obchod, nakoupit se u nás tedy nedá. Jsme online katalog tenisek, kde najdete jak čerstvé novinky, tak teniskové evergreeny oblíbených i méně známých značek. Pokud je vybraný model ve vaší velikosti dostupný u některého z našich partnerů, najdete u nabídky tlačítko, které vás nasměruje přímo do e-shopu.

Co mám dělat pro výměnu či vrácení zboží?

Pro výměnu či vrácení zboží nebo jakékoliv další informace ohledně objednávky kontaktujte prosím obchod, u kterého jste byla objednávka uzavřena.

Může se stát, že na partnerském e-shopu není dostupná moje velikost?

Ano, bohužel se to stát může. Děláme vše proto, aby tomu tak bylo výjimečně a data z partnerských e-shopů aktualizujeme několikrát denně.

Je FlexDog k používání zdarma?

Ano, FlexDog je zdarma pro každého.