Přihlášení
image.alt

Flex teniska týdne - adidas Adimatic x Beams x Bodega

Když vyjde "trojkolabo", tak si to říká o pozornost. Bývá to většinou totální paráda, nebo propadák. My tady vidíme parádu.

Aktuální teniska týdne je nenápadná, ale o to zajímavější. Jde o siluetu adidas Adimatic. Tu si můžeš vybavit z minulého roku, kde byla součástí kolaba adidas x Human Made. Tentokrát je tu očekávaná trojitá spolupráce adidas, značky Beams a obchodu Bodega. Silueta samotná odkazuje svým tvarem na skejtovou kulturu z 90. let. Zpracování je plné hezkých detailů, i když podle nás je adidas logo na patě o něco větší, než by nutně muselo být.

Spolupráce jako taková se na botě propisuje hlavně umístěním všech tří log na jazyk tenisky. To vše v pěkné zelené barvě, která je použitá i na pruzích z boku boty.

Za nás jde o hezkou tenisku, která má vysoký potenciál být tvoji oblíbenou volbou v jarní rotaci sneakers. Navíc se dá čekat, že se tě většina lidí bude ptát na to, o jaký release jde.

Datum vydání
Led15

adidas Originals

Beams x Bodega x Adimatic

Kód produktu: HR0776
adidas Originals Beams x Bodega x Adimatic HR0776

Za týden se vidíme u další flex tenisky týdne. Pokud se ti dnešní teniska líbí, nezapomeň si ji přidat mezi své oblíbené.