Přihlášení
image.alt

Flex teniska týdne - Air Jordan 3 Retro "White Cement Reimagined"

Pokaždé, když se ve spojení se značkou Jordan objeví slovo "cement", sneakerheads zbystří, a to z dobrého důvodu! Jordan nám servíruje další klasiku ze své kolekce Reimagined a my ji hltáme.

Jordan prostě ví, co funguje. Nadčasová silueta Air Jordan 3 si získala srdce mnoha lidí již v roce 1988 a pokračuje v tom dodnes. Sneaker komunita dala jasně najevo, že nemusíte být basketbalistou, abyste mohli vlastnit, nosit a užívat si pár pořádných Jordanů.

Model Jordan Air 3 Retro "White Cement" se zapsal do historie, když je Michael Jordan obul během soutěže NBA Slam Dunk Contest. Několikanásobné reedice jen potvrzují oblíbenost tohoto páru, který vychází vždy ve stejném designu s ohledem na detail. Svrchní část je potažena čistou bílou kůží, potisk slona je přítomen na patě, která má rovněž logo Nike Air, a na špičce boty. Málem bychom zapomněli na červené Jumpman logo na jazyku s dalšími detaily ve stejné barvě. Nemáme dalších slov, podívejte se na ně sami.

Datum vydání
Bře11

Jordan

Air 3 Retro "White Cement"

Kód produktu: DN3707-100
Od5 290 Kč
Jordan Air 3 Retro "White Cement" DN3707-100

Za týden se vidíme u další flex tenisky týdne. Chceš být u toho? Registruj se na FlexDogu a buď u všech informací jako první. Mezitím co čekáš na novou tenisku týdne se můžeš podívat do našeho release kalendáře a zjistit, jaké nové tenisky vychází v nejbližších dnech.