image.alt

FlexDog podle Davida Strauzze

Poprvé jsme se ukázali offline. Domluvili jsme se s kamarády z Traffik Coffee & Sandwich a dali si u nich jejich perfektní Mac & Cheese, berlínské pivo a na chodníku vyflexili nové tenisky. Už takhle by to bylo fajn páteční odpoledne, ale rozšířili jsme si to o první limitovaný drop FlexDoga a soutěž o něj. Jak se dal získat? Stačilo trochu poflexit.

Dál se dozvíš, čím byl první drop speciální nebo si prohlédni fotoreport z místa od @jako_photography a @matesproc.

 

traffik sandwich mac and cheese

traffik sandwich mac and cheese

První FlexDog drop

Jak jsme z deseti štěňat udělali sérii FlexDogů? Na realizaci jsme se spojili s umělcem Davidem Strauzzem, kterého můžeš znát třeba z práce na obřím Footshop x Nike muralu v pražských Holešovicích. Pestrobarevný FlexDog je výsledkem propojení Traffiku, kde se akce konala a Davidova stylu práce. Co na něj říkáš?

 

flexdog v traffik petrska

 

Každá z deseti figurek ze série je unikátní svojí barevnou kombinací. David pracuje s barvami z Molotowu a na pejsky použil všech 250 odstínů barev, které Molotow nabízí. Masterpiece, který je parádní připomínkou našeho pátečního odpoledne a flex doplněk domů nebo na pracovní stůl. 

 

flexdog v traffik petrska

 

Jak FlexDoga získat? Na akci bylo potřeba vyflexit svůj pár tenisek. Ti nejlepšího pak dostali jako odměnu. Přijď za námi příště taky!

 

flexdog v traffik petrska

 

Uvidíme se brzy

Díky všem kdo se podílel a zúčastnil, bylo to fajn odpoledne. Všechno se snědlo, slanina a cheddar v Mac & Cheese vytvářely úsměvy, pivo se vypilo, všechno hrálo. Už teď víme, že nešlo o poslední akci, takže sleduj náš Instagram a buď ve střehu, drop i skvělý jídlo si brzy zopakujeme.

 

flexdog v traffik petrska