Nenech si ujít ty nejlepší dealy a nejnovější tenisky na trhu tak, jako dalších 20 000 uživatelů na FlexDogu.

NIKE SB DUNK TASTING MENU

Vypadá to, že Nike a její skateboardová divize letos explodovala a od podzimu až do konce roku servírovala týden co týden nové tenisky. Jak je u Nike SB obvyklé, šanci dostat do rukou pár Dunks máte pouze přes vybrané skateshopy v omezených počtech. Očekávejte proto, že bude opravdu těžké některé z nich získat.

Nike Dunk SB "Elephant"

Nedávno oficiálně odhalený Nike Dunk SB „Elephant“ je speciálním párem i bez ohledu na humbuk kolem Dunks jako takových. Inspirován ikonickým Atmos Nike Air Max 1 „Elephant“ z doby před 13 lety. Tato silueta si půjčuje všechny základní barvy nefritovou / šedou / černou / bílou, materiály a v neposlední řadě také sloní potisk, který nás vrací do doby OG tenisek.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený FlexDog 👟 (@flexdog_feed)

Off-White x Nike Rubber Dunk

Jakmile Nike oficiálně odhalí další spolupráci s Off White, jedná se vždy o zvláštní příležitost. Oregonská značka oznámila, že 1. října vyjdou 3 verze hybridního modelu Off-White x Nike Rubber Dunk. Mísí zde funkce Legendary Dunk Low a P6000 Runner, přičemž polstrování okolo kotníků má připomínat siluetu Pegasus - jedná se tedy o Virgilův nejvíce přepracovaný a originální počin, jaký jsme od Top Ten viděli. Připraveny byly tři colorways, a to „University Blue“, „Green Strike“ a „University Gold“.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený FlexDog 👟 (@flexdog_feed)

Concepts x Nike SB Dunk High Pro "TurDUNKen"

Bostonští Concepts již delší dobu vytváří ty nejsofistikovanější collaba vůbec. Během let spojili své síly již s mnohými značkami. Nike Dunk collabs budou ale pravděpodobně jejich nejznámější výtvory. Od té doby, co roku 2008 představili „Red Lobster“ Dunks, se seznam vysoce vyhledávaných siluet SB s jejich nádechem nepřestal prodlužovat. Abychom jmenovali alespoň pár: „Grail“, „Stained Glass“ nebo „Purple Lobsters“. Nejnovější přírůstek do jejich působivé řady je Concepts x Nike SB Dunk High Pro "TurDUNKen".

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený FlexDog 👟 (@flexdog_feed)

Travis Scott x PlayStation 5 x Nike Dunk Low

Za předpokladu, že máte alespoň minimální kontakt s vnějším světem, museli jste zaznamenat přípravy Travis Scott x PlayStation 5 x Nike Dunk Low. Houston rapová superstar opět vytvořila bezobslužný pár tenisek Dunk, aby jím oslavila uvedení vysoce očekávané herní konzole od Sony. Kolabo se místo klasického modelu SB, spíše motá okolo originálního nízkém střihu bez polstrovaného jazyku. Tenisky zdobí japonské texty, logo SONY a barevná výšivka loga PS5 na patě.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený FlexDog 👟 (@flexdog_feed)