image.alt

Score & Order 6/21

Mohli jsme dnes hodnotit Air Jordan 1 x Travis Scott x Fragment, ale neudělali jsme to. Až čas ukáže, jestli je to přehnaný hype, nebo teniska, která se zapíše do historie. Místo toho jsme nechali porotu kouknout na jeden friends & family release, jedno kolabo a jednu novinku. Tam kde někdo dává 3/10, jiný dává 8/10, proto se podívej na tenisky i ty a udělej si svůj názor.

Chceš víc novinek? Tady se podívej se na nejnovější releases na FlexDogu. Z víc než 25 obchodů ručně vybíráme nové tenisky, které se u nich objevily, abys nepřišl/a o nic zajímavého.

Chceš něco od Kova? Podívej se na jeho výběr 32 tenisek, které stojí si stojí za to pořídit.

A teď už se pusť do Score & Order vol. 6.

 

adidas NMD S1 Friends & Family 

FlexDog se ptá: Co říkáš na to, že se adidas NMD vrací v novém?

KOVO: 9/10

Na prvých fotkách na Pharrellovom IG som si vravel, že to vyzerá tak trochu ako snaha dohnať AM hype, no v momente keď som tieto boty chytil do ruky tieto myšlienky opadli. Po dlhšej dobe adidas predstavuje v lifestyle segmente niečo progresívne, originálne a súčastné a ako som už spomínal, naživo sú tieto boty fakt super. A ako možno čitatelia už pochopili, čoskoro môju očakávať in-depth look tohto páru na IG @1000sneakers nakoľko mám tú česť a stal som sa jeden zo 100 vyvolených, kto tieto boty vlastní. 😊

 

KAZI: 7/10

Musím říct, že jako refresh NMD siluety mi přijdou super. F&F releasem se podle mě adidas snaží trošku nahnat clout aby se jim tato silueta do budoucna prodávala. Myslím si, ale že tyto přepracované NMDs budou masivně populární jako jejich předchůdci? Nope.

 

RADIM: 5/10

Kdybych měl hodnotit jakékoliv jiné provedení tenisek adidas NMD, asi by nedostalo vyšší hodnocení, než 2/10. Myslím, že si tahle silueta měla na chvíli odpočinout v archivu, aby byla po třeba pěti šesti letech zase relevantní. I přesto však musím uznat, že tahle limitovaná friends and family verze docela ujde. Pro fanoušky třech pruhů určitě super, pro mě úplnej průměr, na kterej zapomenu za 14 dní.

 

adidas nmd s1 friends and family

SKÓRE CELKEM: 7/10


 

Nike Air Max Terraspace Plus

👉🏻 DC6078-100

FlexDog se ptá: Jak hodnotíš novinku od Nike?

KOVO: 8/10

Nikdy som nebol fanušík shape-u AM Plus, ale táto varianta ma celkom baví. Prídavný TPU cage okolo boty tomu dáva peknú hĺbku a celkovo tie boty robí zaujímavejšie. Baví ma aj fakt, že Nike čím ďalej tým viac prenášajú sustanability aspekt na rôzne siluety a vo finálnej podobe to fakt nevyzerá vôbec zle.

 

KAZI: 5/10

Cením snahu o sustainability, i když u Nike mi to neustále přijde víc jako marketingový krok než jako upřímná starost. Teniska za mě taková dost průměrná, barevně pěkná, pár se jich prodá, ale nikoho moc zajímat nebude.

 

RADIM: 3/10

Jestli na NMD zapomenu za dva týdny, na tyhle GRka zapomenu za 2 dny. Příliš mnoho plastu, až moc hybrid, míchá se tam toho na můj vkus prostě moc. 

 

Nike Air Max Terraspace Plus

 

SKÓRE CELKEM: 5,3/10


 

Nike Air Force 1 x Undefeated

👉🏻 DM8461 001

FlexDog se ptá: Dobrý, nebo nuda?

KOVO: 4/10

Undefeated brand mám hrozne rád, ale v tomto prípade mi to nehovrí vôbec nič. Je to uplná nuda a synchronizácia materiálov, vzorov a farieb je bohužiaľ príliš nezaujímavá a nezachráni to ani to logo na päte.

 

KAZI: 6/10

Celkově dost MEH. Colourway generická, materiály sice kvalitní, ale celkově dost zapomenutelná bota. Sázet na AF1 siluetu jako na jistotu je celkově chytrý krok, ale pokud u tohoto kroku myšlenka končí, tak nemůže dát vzniku úspěšné spolupráce.

 

RADIM: 5/10

Výraz „bricks“ se k nim bude hodit asi nejvíc. Nike a Undefeated spolu udělali hromadu skvělých releasů, dokonce i letos (obzvlášť letošní Dunky vypadají skvěle!), ale tahle colorway a materiálové provedení mě tolik nebaví. Asi nejslabší release Nike x Undefeated v letošním roce. 

 

Nike Air Force 1 x Undefeated

 

SKÓRE CELKEM: 5/10


 

 

V tomto kole pro tebe hodnotila porota v tomto složení:

 

Kovo je sneakerhead. Jak jinak popsat člověka, který stojí za projektem @1000sneakers? Má za sebou spoustu kreativních projektů ve Footshopu. Těmi nejviditelnější jsou kolaba se značkami KangaRoos a adidas. Právě výroční release adidas Superstar x Footshop je jeden z milníků české sneakers scény. Pro FlexDog připravil i vlastní výběr top tenisek.

 

Radim je v základní sestavě The Streets, kde hraje pozici Point Guarda. Dres svého týmu sdílí i s The Mag a na vlastní triko skóruje se svými podcasty a zinem Tradeshow. A taky je OG lokální sneakers scény. Do Score & Order umí poslat pochvalu i pořádnou kritiku. Sleduj @radimstezka.

 

Kazi je femme fatale české sneakerhead scény. Nepohrdne dobrými Jordan jedničkami a její sbírka tenisek bude v holčičí kategorii patřit k tomu nejlepšímu v Čechách. Kazi hezky fotí, přesvědč se na @kazidko. 
Ukaž nám lásku a sdílej tento díl Score & Order. Označ @FlexDog_Feed ve Instagram Stories a za odměnu se dostaň mezi naše Close Friends.