Nenech si ujít ty nejlepší dealy a nejnovější tenisky na trhu tak, jako dalších 20 000 uživatelů na FlexDogu.

Tenisková rotace, která ti bude (š)rotovat hlavou

Na FlexDogu je teď přes 5000 tenisek a každá z nich je pro tebe vybraná ručně. Dává smysl, že na všechny se na Instagramu nedostane. Proto by tě mohla bavit tato sestava, za kterou dáme ruku do ohně.

adidas Forum 84

V centrále adidasu (zdravíme do Herzogenaurachu) by si určitě přáli, aby tady byly adidas Stan Smith, ale nedá se nic dělat, adidas Forum 84 nás zaujaly o dost víc. Mají správný retro vibe, který některé z nás vrací na střední školu a jiné do školky, ale to je jedno, nejdůležitější je, že je chceme nosit. Je jasný, že tu nejde o resell price nebo mistrovství světa ve flexování, ale o správné everyday sneakers, které budou vypadat dobře k širokým kalhotům, cargo pants i kraťasům. A co si budeme povídat, při aktuálním nedostatku Nike Air Force 1 může být tohle ta správná alternativa se třemi pruhy.

adidasforum

Converse Bosey x Slam Jam

Spousta nápadů na jedné tenisce, ale i přesto minimalistcký výsledek. Slam Jam dokazuje, že ví, jak se tahle hra hraje. Converse Bosey je silueta, která má šanci rozbít totální nadvládu všech All Starů a Chuck 70. Tyto konkrétní Converse Bosey v Slam Jam kolaboraci mixují outdoor prvky a dávají jim prémiový look. Za zmínku stojí látka Lurex, která fakt není úplně typický sneakers materiál. Tenisky najdeš v černé high verzi, low verze je celobílá.

converseslamjam

adidas UltraBoost 21

I tento rok přišel adidas s novou verzí adidas UltraBoost. A vypadá to, jako kdyby ti nová silueta na první pohled chtěla říct, že je rychlejší. Technické parametry UltraBoostů necháme stranou, ale zaujala nás colorway, která v nás vyvolává vzpomínku na řadu adidas Equipment, která je součástí německé značky už od roku 1990. Dalších předností mají nové UltraBoosty spoustu. Tím nejdůležitějším zůstává, že jsou znovu o něco pohodlnější při chůzi i při běhu.

adidasultraboost

Nike Air Force 1 Pixel W

Silueta, která jde ke všemu a dělá hezké kotníky, asi tak by se dal shrnout každý model Nike Air Force 1. Tyto AF1 mají Swoosh v hadím vzoru a tak se automaticky odpočítávají pouze hodiny, než budou vyprodané. Pokud je chceš, moc dlouho o nich nepřemýšlej.

nikeairforcepixel

Dva rychlo-tipy na závěr

Reebok Classic Legacy x Collina Strada

Vypadá to, že se Reeboku podařilo přijít se zajímavým kolabem. Collina Strada je jedna ze současných hot značek z New Yorku. Kolabo proběhlo na siluetě Classic Legacy.

adidas Yeezy Foam Runner

Blíží se léto, takže nějaká ta větrací díra v tenisce se bude hodit. Přesně proto nezapomeň zkontrolovat i nabídku Yeezy Foam Runner