Nenech si ujít ty nejlepší dealy a nejnovější tenisky na trhu tak, jako dalších 20 000 uživatelů na FlexDogu.

The Mag Talk je zpátky. Konečně!

V roce 2016 se objevil na YouTube kanále The Mag první talk na téma Nike Air Max. Sešli se tam Kovo, Radim, NobodyListen, Homer a Dom, aby rozebrali v té době aktuální releases Nike tenisek i vývoj komunity v Čechách. Tenisky zažívaly doslova boom, i proto tam v roce 2017 zaznělo pár vzpomínek na dobu prehistorickou, kdy se v Čechách dali sběratelé tenisek spočítat na prstech jedné ruky. První díl prostě stojí za to i po těch letech. Zazní tam několik výhledů do budoucna, tak se dá snadno zhodnotit, jak dobré tipy to tenkrát (ne)byly. Dnes se sešla OG sestava znovu, znovu u jednoho stolu a s hlavním tématem tenisek Nike Air Max, Nike nebo resell.

Ve videu si rozhodně všimneš Off-White Nike Air Max 97 Menta (shout-out to Sneaker Gallery!), které teď můžeš vyhrát. Na @themagcz jsme rozjeli giveaway o jeden pár tenisek. Hodnota jednoho párů je 25 000 Kč, takže si tuto šanci nenech utéct. Začínáme dnes a končíme v pondělí večer, kdy bude vylosován výherce. Jak se soutěže zúčastnit zjistíš v popisku postu.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený THE MAGAZÍN (@themagcz)

Tenisky Off-White x Nike Air Max 97 Menta vyšly 10. října 2018 a od té doby patří mezi nejžádanější Nike Air Max tenisky vůbec. Na ulici je tak často neuvidíš, ale o to častěji tě praští do očí na Instagramu nebo na webu resellerů. Pořídit si jeden pár tě vyjde na 20 000 - 30 000 Kč, záleží na vybrané velikosti a dostupnosti. Právě o jeden pár “Menta” AM97 běží giveaway. Sleduj @themagcz, @flexdog_feed a @sneakergallery.eu. Výherce bude vylosován v pondělí 29. března 2021 večer.

Virgil Abloh využil na teniskách netypického polo-průhledného materiálů, díky kterému je poznáš na první pohled. Jinak hodně čistý design rozbíjí barevný Swoosh a typické Off-White prvky s uvozovkami. Detailů ale najdeš na tenisce mnohem víc, a kdo nemá s kolaborací Off-White x Nike velké zkušenosti, bude překvapený i z odlišné krabice “naruby”.

Sleduj FlexDog i dál, můžeme slíbit, že to není poslední giveaway, kterou jsme pro tebe připravili. Do té doby si nenech utéct nové tenisky.