Popname

Nabízí trochu od obojího. Hýčkají si limitované kolekce spolu s léty prověřenými klasikami, bez kterých se neobejde žádný správný skejter.

POPNAME je český skateshop ze Sedlčan, kterým zůstal věrný dodnes. Jejich “signature” je však široká nabídka top modelů z řady Nike Skateboarding. V nabídce najdeš mimo jiné limitované desky od značky Palace, ale také vlastní apparel od POPNAME.

V Čechách fungují od roku 2009, dnes už ale dodávají i na Slovensko a web je i v anglické mutaci. Kromě perfektní selekce Nike SB se POPNAME dostává i k quickstrike edicím modelů Dunk SB a dalších. Kromě Nike SB zde najdeš i to nejlepší z Vans sneakers. Listovat můžeš také limitovanými edicemi např. od značky Stüsy nebo objevovat úplně nové kolekce od malých a ne tak známých brandů, které pro tebe kluci ze Sedlčan objevují.

Popname podporuje své přátelé, kteří patří do skatové komunity a sponzoruje je apparelem, ale i vybavením jako jsou fošny, trucky nebo kolečka. Jedná se o skejtry Marka Kocáka, Romana Lišivku, Kuba Kríža, Honzu Roušala, Davida Bechyněho, Daniela Dujsíka a Fandu Havránka. A to se počítá!

To nejlepší ze skateboardingu.

popname
Popname Shop
Popname Shop

Zahradní 1242, Sedlčany

773676280