The Streets

The Streets je Mekka basketbalu. Tady najdete vše od profi vybavení, přes dresy až po retro Jordany. Sneakers Nike SB a streetwear fashion jsou samozřejmě také nedílnou součástí tohoto česko-slovenského retailu.

The Streets vznikl z lásky k basketbalu, teniskám a hudbě v roce 2006 na Slovensku pod jménem AND1. Během let prošli několika změnami, rebrandingy a sloučením se stejně smýšlejícími partnery na trhu. Také expandovali za hranice a otevřeli pobočku v Praze, kterou znáš pod názvem Senovážná 6. Jedná se o třetí retail store po Bratislavě a Košicích.

Značka dnes kromě nabídky nejnovějších kolekcí od velkých značek jako Nike nebo The North Face, soustředí velkou část své energie do budování a udržování komunity, kterou spojuje sport, hudba a urban lifestyle. Spolupracují s influencery jako Yzomandias, Niktendo, Separ, Kontrafakt nebo Rest. Kromě eventů, díky kterým se můžou jejich fanoušci propojovat, také dlouhodobě šíří myšlenku #bepartofit. “Nechceme nikoho nechat sedět v koutě, bez kamarádů a rodiny. Chceme dát každému možnost stát se členem The Streets. Být součásti rodiny, kde se mezi sebou každý respektuje bez rozdílu národnosti, nebo sociálních poměrů, ze kterých přichází. BE PART OF IT. “

Chceme dát každému možnost stát se členem The Streets.

TheStreets
The Streets Praha
The Streets Praha

Martinská 2, Praha

736519626

The Streets Bratislava
The Streets Bratislava

Šancová 3, Bratislava

+421948550605

The Streets Košice
The Streets Košice

Kukučínova 2, Košice

+421948114159