Nenech si ujít ty nejlepší dealy a nejnovější tenisky na trhu tak, jako dalších 20 000 uživatelů na FlexDogu.

63 produktů

Pánské tenisky a boty Nike Air VaporMax

Filtr (3)
Filtry
Pánské
Nike
Air VaporMax
Scrolluj dolů
Scrolluj dolů

Přes sedm let trvalo vyvinout model Nike Air Vapormax. Vývoj trval dlouho hlavně kvůli komplikované "bublinové" podrážce.

Air VaporMax

30 let vývoje Air technologie přineslo botu lehčí než vzduch. Projekt VaporMax z něj čerpal a zabral 7 let vlastního vývoje. Na rozdíl od Air Maxů se VaporMax vydal cestou analýzy došlapu při chůzi nebo při běhu. Vzduchové kapsule pak rozmístili podle potřeby a zátěže. Ultimátním cílem bylo vyvinout botu, ve které při běhání “plujete” na vzduchových polštářcích. Technologie také umožnila zbavit se pěnové střední části boty, čímž snížila její váhu na minimum. Upper je pletený tzv. Flyknit, což je samostatná technologie, která v kombinaci s VaporMax přináší na trh v roce 2016 (oficiálně 2017) lehkou, responzivní, flexibilní botu v dokonalé harmonii s tím, kdo ji nosí. 

Nike

Založeno v Oregonu pod názvem Blue Ribbon Sports Billem Bowermanem. 1972 oficiálně přejmenováno na Nike. Značka nabízí skvělý design v kombinaci s inovativními technologiemi. I díky tomu se jedná o nejoblíbenější sportovní brand na světě, který prokázal svoji kulturní relevanci. Modely Air Force, Cortez nebo Dunk jsou totiž historickými milníky ve sneaker světě. Do rodiny patří také značka Jordan a její nejvíce ceněné streetwear tenisky nebo Converse se svými easy-going plátěnkami.

Vyzkoušej další značky a modely

Tento model je od značky Nike. Podívej se i na další značky, tenisky a boty. Čím více jich projdeš, tím lepší získáš přehled.