Přihlášení
586 produktů

Tenisky a boty Asics

Filtr (1)
Filtry
Asics
Scrolluj dolů
Scrolluj dolů

Chuck 70 mají oproti Chuck Taylor víc retro vzhled a zajímavější detaily. Všichni si jejich šití nebo vyšší a pevnější podrážky.

Asics

Nabízí tenisky, které jsou trochu retro a hodně pohodlné. Název vychází z latinského: „Anima Sana In Corpore Sano“ – ve zdravém těle zdravý duch. Od svého založení se upřímně snaží o pozitivní propagaci sportu mezi teenagery. Proto přicházejí se stylovými a dostupnými teniskami plnými inovací. Jednou z nejúspěšnějších, jetechnologie GEL. Silikonová látka, která zvyšuje odpružení i sportovní výkon. Asics se díky tomu velkou mírou podepsal na historii dálkového běhání.

Běžecké tenisky z laboratoře

ASICS, původně Onitsuka Tiger, přináší do teniskového světa skvělé běžecké i fashion boty. Obě společnosti, před svým splynutím i po něm, dávají důraz na zdravé sportování. Pánské tenisky ASICS, a primárně pak ty běžcké, dostávají péči ve speciální výzkumné laboratoři v Japonsku. Zde vznikly zásadní technologie jako Fluidride pro lepší výkon běžce. Duomax, která zabraňuje nadměrná pronaci. Nebo Solyte, pro tlumení nárazů způsobených při došlapu. Inovace se samozřejmě používají i u běžných tenisek.

10%

1 z 10