Nenech si ujít ty nejlepší dealy a nejnovější tenisky na trhu tak, jako dalších 20 000 uživatelů na FlexDogu.

71 produktů

Tenisky a boty Jordan Air Jordan 3

Filtr (2)
Filtry
Jordan
Air Jordan 3
Scrolluj dolů
Scrolluj dolů

Air Jordan 3

Návrhář Tinker Hatfield vytvořil třetí model Air Jordan, aby vynikl mezi ostatními teniskami a přinesl zásadní změny. Model se vyznačuje větším podílem módy, protože Michael Jordan módu miloval. Proto je svršek zdoben koženými prvky připomínajícími sloní kůži. Poprvé můžeme na jazyku vidět logo Jumpman. Poprvé je vidět bublina pod patou. Poprvé vidíme, že sportovní bota může být i elegantní a ležérní.

Jordan

Spolupráce mezi Nike a Michaelem Jordanem začala v roce 1984. Tato Americká značka spustila teniskový fenomén. Brand, který obohacuje sneaker game o ty nejžádanější modely vůbec. Na těch základních se postupně podepsali nejzářivější jména designu: Peter Moore, Bruce Kilgore a Tinker Hatfield. Pro většinu sneakerheads jsou Air Jordan grálem. S každým novým releasem se vytvoří před obchody dlouhé fronty nedočkavých fanoušků a ceny těchto párů na sekundárním trhu dosahují rekordů.

Vyzkoušej další značky a modely

Tento model je od značky Jordan. Mezi další oblíbené modely patří Air Jordan 1, Air Jordan 4. Podívej se i na další značky, tenisky a boty. Čím více jich projdeš, tím lepší získáš přehled.
50%

1 z 2