Tenisky a boty New Balance 550

Filtr (2)
Filtry
New Balance
550

Za popularitou modelu New Balance 550 stojí mimo jiné kolaborace s newyorskou značkou Aimé Leon Dore. Vůbec první společný release vyšel 10. října 2020.

550

Model New Balance 550 byl původně vydán pod názvem P550. Původní release tenisky měl bílý kožený svršek, semišovou špičku a byl doplněn zelenými detaily. Na jazyku každé tenisky je také tkaný štítek s nápisem New Balance Basketball.

New Balance

Jedno malé kuře a jeho perfektní stabilita při chůzi odstartovaly v roce 1906 vznik tehdy ještě ortopedické značky New Balance. Kolem 40. let se nabídka začala rozšiřovat o sportovní modely bot na basketball, běh a další. Největší slávy dosáhly tenisky v období mezi 70.-80. léty, kdy se byznysu ujal Jim Davis. V roce 2001 přišly na scénu legendární 991, které si oblíbil i Steve Jobs. Dnes je NB světový lídr a jejich tenisky vynikají pohodlím a cool jednoduchým designem, protože šedé New Balance se hodí úplně ke všemu.

Vyzkoušej další značky a modely

Tento model je od značky New Balance. Podívej se i na další značky, tenisky a boty. Čím více jich projdeš, tím lepší získáš přehled.
100%

1 z 1

To je vše!