Buď jedním z nás a získej všechny FlexDog výhody.

4876 produktů

Tenisky a boty Nike

Filtr (1)
Filtry
Nike
Scrolluj dolů

Pár "Moon Shoes", tedy prvních běžeckých tenisek Nike, se v roce 2019 vydražil v aukční síni Sotheby's za cenu $437,500.

Nike

Založeno v Oregonu pod názvem Blue Ribbon Sports Billem Bowermanem. 1972 oficiálně přejmenováno na Nike. Značka nabízí skvělý design v kombinaci s inovativními technologiemi. I díky tomu se jedná o nejoblíbenější sportovní brand na světě, který prokázal svoji kulturní relevanci. Modely Air Force, Cortez nebo Dunk jsou totiž historickými milníky ve sneaker světě. Do rodiny patří také značka Jordan a její nejvíce ceněné streetwear tenisky nebo Converse se svými easy-going plátěnkami.

Nike ACG na všechny vaše výlety

All Condition Gear – vybavení do každého počasí je řada od Nike, která se odklonila od svého klasického vzhledu a dala prostor outdoorovému looku. U sneakers můžeš vidět použití odolných materiálů v kombinaci se zařívimi designovými prvky typu oranžový swoosh nebo fosforově zelené tkaničky. Díky tomu ACG vynikají mezi záplavou outdoorových hnědých pohorek. Oblíbený je model Mountain Fly s lehkým svrškem a silnou podrážkou.