Nenech si ujít ty nejlepší dealy a nejnovější tenisky na trhu tak, jako dalších 20 000 uživatelů na FlexDogu.

336 produktů

Bílé tenisky a boty Nike Air Force 1

Filtr (3)
Filtry
Nike
Air Force 1
Bílá
Scrolluj dolů
Scrolluj dolů

Air Force 1 Pixel vycházejí jenom v dámský sizerunech a o design se starají také dámy. Pixel = ženy ženam.

Air Force 1

Nike nemělo s AF-1 velké plány, a proto po dvou letech zastavila jejich produkci. Naštěstí se vrácení tohoto modelu dožadovali sneakerheads natolik, že to Nike nemohlo ignorovat. Filadelfie, Baltimore, New York a hlavně pak Harlem AF-1 zbožňovali a přejmenovali si je na “Uptowns”. Než se boty vrátily do výroby, rozšířil se fenomén Air Force 1 custom. Dnes je nejslavnější barevnou kombinací "white on white".

Nike

Založeno v Oregonu pod názvem Blue Ribbon Sports Billem Bowermanem. 1972 oficiálně přejmenováno na Nike. Značka nabízí skvělý design v kombinaci s inovativními technologiemi. I díky tomu se jedná o nejoblíbenější sportovní brand na světě, který prokázal svoji kulturní relevanci. Modely Air Force, Cortez nebo Dunk jsou totiž historickými milníky ve sneaker světě. Do rodiny patří také značka Jordan a její nejvíce ceněné streetwear tenisky nebo Converse se svými easy-going plátěnkami.

Vyzkoušej další značky a modely

Tento model je od značky Nike. Podívej se i na další značky, tenisky a boty. Čím více jich projdeš, tím lepší získáš přehled.