486 produktů

Tenisky a boty Puma

Filtr (1)
Filtry
Puma

Puma

Díky dlouhé historii a inovativnímu přístupu, je dnes Puma celosvětově známý brand – jeden z lídrů mezi sportovními značkami. Vyber si tenisky, kterým věří Neymar nebo Dua Lipa, jedni z ambasadorů značky. Puma vznikla v roce 1948 poté, co se ve zlém rozešli bratři Dasslerové. Ten druhý má teď adidas. Puma proslual hlavně výrobou fotbalových bot. Svůj spravedlivý podíl ale nesou i v atletice.

Výrazné siluety na každý den

Jeden z nejprodávanějších modelů od značky Puma je RS – Running System. Tento původně běžecký model je samozřejmě pohodlný díky pokročilým technologiím, která má k dispozici. A proto jej budeš chtít nosit denně. Design RS tenisek v sobě nese určitou hravost inspirovanou estetikou z druhé poloviny 80. let. RS modely totiž Puma produkuje od roku 1985.  Běžecký “průmysl” tehdy zažíval boom. A to samozřejmě můžeš vidět i na výrazných barevných kombinacích, ve kterých tyto siluety dodnes vycházejí.

Klasické siluety na každý den

Stejně tak, jak Puma ovlivňuje vývoj sportovních tenisek a ostatního vybavení, má svůj podíl na evoluci streetwearových bot. Jejich Suede modely jsou skvělou retro volbou. Pokud se ti libí spíš nenápdadné tenisky, semišové siluety od Pumy ti udělají radost. Minimalistická estetika a tlumené barenvé kombinace se skvěle hodí ke každému outfitu. A proto je budeš obouvat opravdu každý den. Radši si pořiď rovnou dva páry!