Nenech si ujít ty nejlepší dealy a nejnovější tenisky na trhu tak, jako dalších 20 000 uživatelů na FlexDogu.

36 produktů

Tyrkysové tenisky Nike

Filtr (3)
Filtry
Nike
Tyrkysová
Tenisky

Nike zná každý, nicméně ne vždy tomu tak bylo. Když se poprvé objevila trička s nápisem "Nike", mnozí se ptali "Who is Mike?"

Nike

Založeno v Oregonu pod názvem Blue Ribbon Sports Billem Bowermanem. 1972 oficiálně přejmenováno na Nike. Značka nabízí skvělý design v kombinaci s inovativními technologiemi. I díky tomu se jedná o nejoblíbenější sportovní brand na světě, který prokázal svoji kulturní relevanci. Modely Air Force, Cortez nebo Dunk jsou totiž historickými milníky ve sneaker světě. Do rodiny patří také značka Jordan a její nejvíce ceněné streetwear tenisky nebo Converse se svými easy-going plátěnkami.

Nike ACG na všechny vaše výlety

All Condition Gear – vybavení do každého počasí je řada od Nike, která se odklonila od svého klasického vzhledu a dala prostor outdoorovému looku. U sneakers můžeš vidět použití odolných materiálů v kombinaci se zařívimi designovými prvky typu oranžový swoosh nebo fosforově zelené tkaničky. Díky tomu ACG vynikají mezi záplavou outdoorových hnědých pohorek. Oblíbený je model Mountain Fly s lehkým svrškem a silnou podrážkou.

Nejhezčí kotníky ve městě – dámské Nike Air Force 1

Silueta modelu dámských Air Force 1 zůstává co do oblíbenosti a universálnosti nepřekonaná. Víme, že v jednoduchosti je krása a dokonalost se skrývá v detailu. To měl zřejmě na mysli i geniální designér Bruce Kilgore, když v roce 1982 navrhoval úplně první model. Jedna z nejžádanějších tenisek na trhu, která stále trhá rekordy, čeká jen na tebe. 

100%

1 z 1

To je vše!