Buď jedním z nás a získej všechny FlexDog výhody.

24 produktů

Vínové tenisky Nike

Filtr (3)
Filtry
Nike
Vínová
Tenisky

Prvním běžeckým "influencerem" Nike byl Steve Prefontaine. Zároveň je doposud jediným atletem, kterému kdy Nike postavilo sochu.

Nike

Založeno v Oregonu pod názvem Blue Ribbon Sports Billem Bowermanem. 1972 oficiálně přejmenováno na Nike. Značka nabízí skvělý design v kombinaci s inovativními technologiemi. I díky tomu se jedná o nejoblíbenější sportovní brand na světě, který prokázal svoji kulturní relevanci. Modely Air Force, Cortez nebo Dunk jsou totiž historickými milníky ve sneaker světě. Do rodiny patří také značka Jordan a její nejvíce ceněné streetwear tenisky nebo Converse se svými easy-going plátěnkami.

Nike ACG na všechny vaše výlety

All Condition Gear – vybavení do každého počasí je řada od Nike, která se odklonila od svého klasického vzhledu a dala prostor outdoorovému looku. U sneakers můžeš vidět použití odolných materiálů v kombinaci se zařívimi designovými prvky typu oranžový swoosh nebo fosforově zelené tkaničky. Díky tomu ACG vynikají mezi záplavou outdoorových hnědých pohorek. Oblíbený je model Mountain Fly s lehkým svrškem a silnou podrážkou.

100%

1 z 1

To je vše!