27 produktů

Zelené tenisky Puma

Filtr (3)
Filtry
Puma
Zelené
Tenisky

Puma sestrojila samořídícího robota, který pomáhá atletům zlepšovat výkon. Maximální rychlost je 44 km/h. stejně jako při rekordu Usaina Bolta na 100 m.

Puma

Díky dlouhé historii a inovativnímu přístupu, je dnes Puma celosvětově známý brand – jeden z lídrů mezi sportovními značkami. Vyber si tenisky, kterým věří Neymar nebo Dua Lipa, jedni z ambasadorů značky. Puma vznikla v roce 1948 poté, co se ve zlém rozešli bratři Dasslerové. Ten druhý má teď adidas. Puma proslual hlavně výrobou fotbalových bot. Svůj spravedlivý podíl ale nesou i v atletice.

Výrazné siluety na každý den

Jeden z nejprodávanějších modelů od značky Puma je RS – Running System. Tento původně běžecký model je samozřejmě pohodlný díky pokročilým technologiím, která má k dispozici. A proto jej budeš chtít nosit denně. Design RS tenisek v sobě nese určitou hravost inspirovanou estetikou z druhé poloviny 80. let. RS modely totiž Puma produkuje od roku 1985.  Běžecký “průmysl” tehdy zažíval boom. A to samozřejmě můžeš vidět i na výrazných barevných kombinacích, ve kterých tyto siluety dodnes vycházejí.

100%

1 z 1

To je vše!