Nenech si ujít ty nejlepší dealy a nejnovější tenisky na trhu tak, jako dalších 20 000 uživatelů na FlexDogu.

187 produktů

Tenisky a boty Vans Authentic

Filtr (2)
Filtry
Vans
Authentic
Scrolluj dolů

Authentic

Design #44 dnes nikdo nepojmenuje jinak než Vans Authentic. V roce 1966, kdy byla společnost na svém úplném začátku, vznikla jednoduchá bota s velmi odolným plátěným svrškem a gumovou podrážkou. Podrážka shodou okolností svým povrchem dokonale přilne na na skate. Tehdy rostoucí skatový boom, nesoucí se napříč Kalifornií, udělal z Authentic tenisek kult. 

Vans

Vans je nejoblíbenější skateová značka, a to už od 70 let. Z designu těchto tenisek vychází každá další skateová silueta. Van Dorenova gumárna, kde se boty vyrábí, byla založena 1966 v Anaheimu v Kalifornii Paulem a jeho bratr Jamesem. V té době byly modely označovány čísly. Úplně první prodávanou botou byl proto model #44, dnešní Authentic. Na ten navázal úspěšný model #95 – Era. A následoval asi nejznámější Old Skool, tehdejší #33. Díky jednoduchému designu a inovativním technologiím, jsou fanoušci Vans jedni z nejvěrnějších.

Vyzkoušej další značky a modely

Tento model je od značky Vans. Mezi další oblíbené modely patří Era, Old Skool, Sk8-Hi, Slip-On. Podívej se i na další značky, tenisky a boty. Čím více jich projdeš, tím lepší získáš přehled.
25%

1 z 4