Nenech si ujít ty nejlepší dealy a nejnovější tenisky na trhu tak, jako dalších 20 000 uživatelů na FlexDogu.

Novinky Nike Air Max

Každoročně je březen plný nových tenisek Nike Air Max. Hlavní pozornost na sebe strhávají modely vycházející 26. března během Air Max Day, ale tady je důkaz, že to rozhodně není všechno. Vybrali jsme čtyři modely, kterými si můžeš rozšířit rotaci Nike tenisek na jaro. Díky technologii Air Max je jedno které vybereš, ve všech si budeš připadat, jako když chodíš po obláčku. Podívej se, co jsme pro tebe vybrali.

Nike Air VaporMax Evo

Pokud ti přijde, že ti tento model něco připomíná, tak je to správně. Model Air VaporMax Evo v sobě kombinuje prvky osmi ikonických modelů od Nike: 90, 93, 96, Air Max Plus, Tuned 99, Solas a 180+. Podrážka VaporMax tlumí každý krok a po doručení tě překvapí i netypická Nike krabice, která stojí za to. Prohlédni si Nike Air VaporMax Evo.

 

Nike Air Max 2090

Stále ještě nový model Nike Air Max, který měl premiéru v roce 2020. Tenisky svojí patou odkazují na tenisky Nike Air Max 90. V příjemné jarní kombinaci barev rozzáří kohokoliv sbírku tenisek. Prohlédni si Nike Air Max 2090.

 

Nike Air Max Plus

V "pluskách" bude každý krok zážitek. Podívej se na ikonický model v čerstvé colorway s žlutými prvky. Čeká tě lehká, pohodlná a odolná teniska. Na patě nechybí typické označení Tn, podle kterého všechny Nike Air Max Plus poznáš. Prohlédni si Nike Air Max Plus.

Nike Air Max 90

Mají za sebou nepřeberné množství provedení. Tenisky Nike Air Max 90 jsou ve hře už od roku 1987. Jsou pohodlné při každém kroku i po celém dni nošení. Do výběru jsme zařadili jednu z nových barevných kombinací s výraznými detaily. Prohlédni si Nike Air Max 90.

Chceš si prohlédnout víc? Podívej se na tenisky Nike Air Max na FlexDogu.