NAVÁŽE new BALANCE NA ROK 2020?

Tipni si, jak stará je značka New Balance. Už 114 let nosíme tenisky a boty této značky z amerického Bostonu. A rok 2020 se do její historie zapíše jako jeden z úspěšných. Extrémní množství úspěšných kolaborací a velkolepý návrat ikonických siluet způsobil, že New Balance už nejsou jen dad shoes pro chlapíky z Massachusetts, ale pro každého od modelek z New Yorku, přes skandinávskou rodinku po londýnské Hypebeasts.

New Balance

Před rokem proběhl release New Balance 992 x Joe Freshgoods celým označením Joe Freshgoods x Don’t Be Mad x 992 “Anatomy of Heart” a jejich cena na StockX od té doby neklesla pod 1250 dolarů. Rozhodně se staly jedním z nejvíc hot releasů uplynulého roku. Nebylo to všechno, o dost víc tvůj instagramový feed zaplnilo kolabo JJJJound x New Balance 992 ve třech parádních colorways (FlexDog tým hlasuje pro Mossy Green) a jestli sleduješ legendární účet @hidden.ny, lajknul si je minimálně 100x. Co dalšího postavilo základ úspěšného roku? Pokračování spolupráce s newyorskou značkou Aimé Leon Dore na zapomenutém modelu 550 nebo na tenisce 992 s obchodem Kith. Kdybychom měli smysl pro humor, mohli bychom vymyslet vtip, který by začínal větou, co mají společného Bodega, Jaden Smith, Tokyo Design Studio, END, WTAPS a Salehe Bembury? V roce 2020 stihli jednu povedenou kolaboraci s New Balance. Ultimátním hitem se pak stala kolaborace Casablanca x New Balance 327. Mohlo se zdát, že model 327 je odsouzen k teniskovému zapomnění, ale opak je pravdou. New Balance se spolu s pánskou francouzskou značkou Casablanca povedlo dostat tento model do povědomí celého světa a sbírat body v oblíbenosti od Goat po StockX.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený FlexDog 👟 (@flexdog_feed)

Dá se takhle nabušený rok vůbec přebít? Hold my sneakers. Rok 2021 otevřel dveře a první co dostal na nohy byly kolaborace Patta x New Balance 991 a Sneakersnstuff x New Balance 920.

Teď zpátky na začátek, New Balance tento rok slaví 115 let na trhu. To už je pěkné jubileum! Čekáme velké věci. Sleduj @flexdog_feed, všechno to tam bude.