Nenech si ujít ty nejlepší dealy a nejnovější tenisky na trhu tak, jako dalších 20 000 uživatelů na FlexDogu.

NAVÁŽE new BALANCE NA ROK 2020?

Tipni si, jak stará je značka New Balance. Už 114 let nosíme tenisky a boty této značky z amerického Bostonu. A rok 2020 se do její historie zapíše jako jeden z úspěšných. Extrémní množství úspěšných kolaborací a velkolepý návrat ikonických siluet způsobil, že New Balance už nejsou jen dad shoes pro chlapíky z Massachusetts, ale pro každého od modelek z New Yorku, přes skandinávskou rodinku po londýnské Hypebeasts.

New Balance

Před rokem proběhl release New Balance 992 x Joe Freshgoods celým označením Joe Freshgoods x Don’t Be Mad x 992 “Anatomy of Heart” a jejich cena na StockX od té doby neklesla pod 1250 dolarů. Rozhodně se staly jedním z nejvíc hot releasů uplynulého roku. Nebylo to všechno, o dost víc tvůj instagramový feed zaplnilo kolabo JJJJound x New Balance 992 ve třech parádních colorways (FlexDog tým hlasuje pro Mossy Green) a jestli sleduješ legendární účet @hidden.ny, lajknul si je minimálně 100x. Co dalšího postavilo základ úspěšného roku? Pokračování spolupráce s newyorskou značkou Aimé Leon Dore na zapomenutém modelu 550 nebo na tenisce 992 s obchodem Kith. Kdybychom měli smysl pro humor, mohli bychom vymyslet vtip, který by začínal větou, co mají společného Bodega, Jaden Smith, Tokyo Design Studio, END, WTAPS a Salehe Bembury? V roce 2020 stihli jednu povedenou kolaboraci s New Balance. Ultimátním hitem se pak stala kolaborace Casablanca x New Balance 327. Mohlo se zdát, že model 327 je odsouzen k teniskovému zapomnění, ale opak je pravdou. New Balance se spolu s pánskou francouzskou značkou Casablanca povedlo dostat tento model do povědomí celého světa a sbírat body v oblíbenosti od Goat po StockX.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený FlexDog 👟 (@flexdog_feed)

Dá se takhle nabušený rok vůbec přebít? Hold my sneakers. Rok 2021 otevřel dveře a první co dostal na nohy byly kolaborace Patta x New Balance 991 a Sneakersnstuff x New Balance 920.

Teď zpátky na začátek, New Balance tento rok slaví 115 let na trhu. To už je pěkné jubileum! Čekáme velké věci. Sleduj @flexdog_feed, všechno to tam bude.