Přihlášení
5704 produktů

Nike

Založeno v Oregonu pod názvem Blue Ribbon Sports Billem Bowermanem. 1972 oficiálně přejmenováno na Nike. Značka nabízí skvělý design v kombinaci s inovativními technologiemi. I díky tomu se jedná o nejoblíbenější sportovní brand na světě, který prokázal svoji kulturní relevanci. Modely Air Force, Cortez nebo Dunk jsou totiž historickými milníky ve sneaker světě. Do rodiny patří také značka Jordan a její nejvíce ceněné streetwear tenisky nebo Converse se svými easy-going plátěnkami.

Filtr
Filtry
Nike
Scrolluj dolů

Nike ACG na všechny vaše výlety

All Condition Gear – vybavení do každého počasí je řada od Nike, která se odklonila od svého klasického vzhledu a dala prostor outdoorovému looku. U sneakers můžeš vidět použití odolných materiálů v kombinaci se zařívimi designovými prvky typu oranžový swoosh nebo fosforově zelené tkaničky. Díky tomu ACG vynikají mezi záplavou outdoorových hnědých pohorek. Oblíbený je model Mountain Fly s lehkým svrškem a silnou podrážkou.

Nejhezčí kotníky ve městě – dámské Nike Air Force 1

Silueta modelu dámských Air Force 1 zůstává co do oblíbenosti a universálnosti nepřekonaná. Víme, že v jednoduchosti je krása a dokonalost se skrývá v detailu. To měl zřejmě na mysli i geniální designér Bruce Kilgore, když v roce 1982 navrhoval úplně první model. Jedna z nejžádanějších tenisek na trhu, která stále trhá rekordy, čeká jen na tebe. 

2%

1 z 92