FLEXDOG JE
KURÁTOROVANÝ
KATALOG
TENISEK.

About Flexdog
Tvoříme úzce zaměřený katalog tenisek, ve kterém jsou značky, modely i produkty kurátorované naším týmem. Pro návštěvníky FlexDogu vybíráme pouze tenisky, obchody a obsah, který baví i nás samotné. Retailerům i značkám přivádíme zákazníky, kteří mají tenisky opravdu rádi.
Naším cílem je vytvořit z FlexDogu platformu, kde se potkávají lidi, kteří se bez tenisek neobejdou. Na jednom místě ukazujeme nabídku top retailerů a vybraných resellerů. Společně nás tu čekají releases nejžhavějších modelů světových značek, a zároveň kurátorovaná nabídka oblíbených everyday sneakers.
Hned od spuštění vybíráme naše partnery pečlivě, aby vždy odpovídali našemu směru a pohledu na sneaker game. Dbáme na jednoduchost nákupu, transparentnost, rychlost i kvalitu produktu. Chceme na jednom místě spojovat retailery a resellery. Důležitá je pro nás jejich vášeň pro tenisky, kterou s námi chtějí sdílet.
FlexDog jsme založili v roce 2020. Hned od začátku jsme se vrhli po hlavě na propojování technologického a teniskového světa. Zkušenosti máme z obou dvou světů a díky nim chceme přinést zákazníkům službu, která zjednoduší nákup jejich oblíbených tenisek. Nyní v České republice, brzy po celé Evropě.

Firemní údaje

FlexDog s.r.o.
Mánesova 917/28, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Česká republika
IČ 09529128
DIČ CZ09529128

Chcete se stát naším partnerem?

Kontaktujte nás