38 produktů

Oranžové tenisky a boty Jordan

Filtr (2)
Filtry
Jordan
Oranžová

Režisér Spike Lee miluje Jordany, a proto modelu Air Jordan 4 věnoval celou jednu scénu ve filmu Do The Right Thing. Název filmu se stal přezdívkou pro tento pár.

Jordan

Spolupráce mezi Nike a Michaelem Jordanem začala v roce 1984. Tato Americká značka spustila teniskový fenomén. Brand, který obohacuje sneaker game o ty nejžádanější modely vůbec. Na těch základních se postupně podepsali nejzářivější jména designu: Peter Moore, Bruce Kilgore a Tinker Hatfield. Pro většinu sneakerheads jsou Air Jordan grálem. S každým novým releasem se vytvoří před obchody dlouhé fronty nedočkavých fanoušků a ceny těchto párů na sekundárním trhu dosahují rekordů.

Nejžádanější a nejvíce ceněné tenisky

Basketbalové tenisky Air Jordan 1 vyšly poprvé v roce 1985 a už tehdy to byl hit. Jsou tak oblíbené, že je téměř nemožné je sehnat jinde, než na sekundárním trhu z tzv. resellu. Velmi žádaná je OG barevná kombinace “Bred” nebo Off-White páry z kolaba s designérem Virgilem Ablohem. Cena každého páru umí dosáhnout opravdu vysoko díky popularitě, ale také pro svou prémiovost. Jordan 1 jsou skvělé sneakers, ve kterých se budeš cítit prémiově i ty. 

Porovnej si nabídky

Ceny jsme srovnali od 33 partnerů. Srovnej si i produkty od nejlevnějších, nebo naopak nejdražších.
100%

1 z 1

To je vše!