43 produktů

Tenisky Nike Space Hippie

Filtr (3)
Filtry
Nike
Space Hippie
Tenisky
Scrolluj dolů
Scrolluj dolů

Space Hippie

Artefakt z budoucnosti. Nike si dalo za cíl vytvořit botu, která zanechává nejnižší možnou uhlíkovou stopu a zároveň tomu, kdo ji nosí dává možnost nejlepšího výkonu a neztrácí pověstnou Nike estetiku. V červnu 2020 pak prezentovali světu futuristické sneakers inspirované životem na Marsu. Vše od použitých materiálů přes výrobní procesy až po obaly je ovlivněnou hlavní myšlenkou, a to udržitelností. Designéři cítí určitou odpovědnost vůči planetě, jejíž materiály spotřebovávají. Proto pro výrobu Space Hippie recyklují zbytky, plastové láhve i trička. Podrážka záměrně připomíná boty určené pro chůzi po Měsíci, zatímco Flyknit upper odráží zemité tóny hnědé a šedé a výraznými akcenty světle oranžové, použité na detaily. 

Nike

Založeno v Oregonu pod názvem Blue Ribbon Sports Billem Bowermanem. 1972 oficiálně přejmenováno na Nike. Značka nabízí skvělý design v kombinaci s inovativními technologiemi. I díky tomu se jedná o nejoblíbenější sportovní brand na světě, který prokázal svoji kulturní relevanci. Modely Air Force, Cortez nebo Dunk jsou totiž historickými milníky ve sneaker světě. Do rodiny patří také značka Jordan a její nejvíce ceněné streetwear tenisky nebo Converse se svými easy-going plátěnkami.

Vyzkoušej další značky a modely

Tento model je od značky Nike. Podívej se i na další značky, tenisky a boty. Čím více jich projdeš, tím lepší získáš přehled.
100%

1 z 1

To je vše!